Prencess-50

 • М-ть: 6 пасажирів
 • Цена: 16000 грн за час
Детальніше

Гермес

 • М-ть: 6 пасажирів
 • Цена: 2200 грн за час
Детальніше

Bayliner-3055

 • М-ть: 8 пасажирів
 • Цена: 5000 грн за час
Детальніше

Святий Миколай

 • М-ть: 25 пасажирів
 • Цена: 50000 грн за час
Детальніше

RoyalLife

 • М-ть: 10 пасажирів
 • Цена: 13500 грн за час
Детальніше

Bavaria-38

 • М-ть: 12 пасажирів
 • Цена: 5000 грн за час
Детальніше

Kranchi-40

 • М-ть: 6 пасажирів
 • Цена: 450 грн за час
Детальніше

Моторна яхта - човен підвищеної комфортності, створена для незабутніх морських прогулянок. Це справжній будинок на воді, розмір якого в довжину досягає 5-10 м.такі моторні судна легко керовані і швидкохідні. За короткий проміжок часу ви зможете подолати велику відстань на воді і насолодитися незабутньою прогулянкою. Сьогодні орендувати таку яхту за прийнятною ціною цілком реально, але перш ніж ви зважитеся на морську подорож, варто ознайомитися з деякими секретами моторних катерів.
 
 
 

моторний катер: особливості та види

 
моторні катери являють собою маломірні судна, обладнані потужним стаціонарним або підвісним двигуном. На такому плавальному засобі можна зробити романтичну морську прогулянку, відправитися на риболовлю у відкрите море і просто насолодитися тихим сімейним відпочинком в компанії чайок і легкого бризу.
 
 
 
швидкість, комфортабельність, обладнання електронікою і великі палуби — відмінні риси моторних яхт, які дозволять здійснити як коротку, так і більш тривалу поїздку.
 
 
 
є кілька класифікацій катерів:
 
Спортивно-прогулянкові — судна, призначені для коротких прогулянок на воді. Ідеальний плавальний засіб для рибалок, мисливців і спортсменів.
Day cruiser — катери, які можуть перебувати на воді більш тривалий час. Підходять для відпочинку на цілий день з пікніком і купанням у відкритому морі.
Motor boat найпростіший представник цього класу, призначений для спортсменів, які можуть покататися в морі на водних лижах.
Overnighter і weekender  — судна підвищеної комфортності, призначені для незабутніх подорожей на кілька днів.

Переваги прогулки в Одесі на моторної яхти-катера

Моторна яхта в Одесі відмінний вибір для тих, чиї бажання не обмежуються купанням в зоні берегової лінії на багатолюдних пляжах. Свіже повітря, купання у відкритому морі і знайомство з підводним світом — це гарантовано подарує гарний настрій і яскраві спогади.
 
 
 
моторні яхти досягають гарної крейсерської швидкості і відрізняються маневреністю. Це робить відпочинок на судні комфортним і дозволяє провести навіть короткий проміжок часу з користю.
 
 
 
 
основна перевага моторних катерів & mdash; це великий простір на палубі. Тут можна приймати сонячні ванни, зустріти захід у відкритому морі під звуки музики, насолодитися смачною вечерею і прекрасними морськими пейзажами.
 
 
ідеальний час для морської прогулянки на катері — це сонячний день і спокійне море.
 
 
 
для кого ідеально підходить такий відпочинок, які заходи будуть проходити на ура!
 
прогулянка на мотороній яхті подарує нові відчуття і урізноманітнює відпочинок кожного. Тут можна провести час сім'єю або ж влаштувати незабутній романтик на двох. Плавальний засіб з мотором стане відмінним місцем для проведення різного роду заходів:
 
пізнавальна екскурсія по околицях узбережжя;
 
риболовля у відкритому морі;
 
заняття спортом і катання на водних лижах;
 
вечірки на честь будь-якої події;
 
дні народження.
 
відпочинок на моторній яхті перетвориться на незабутню прогулянку або подію. Ви насолодитеся морськими красотами, порибаліть, вдосталь накупаєтеся в блакитному морі і просто поніжитеся на сонці!